Odkaz

Reference se záhadnou myčkou

Nejaktuálnější reference se vztahuje k téhle luxusní kuchyňské lince, která mě stála spoustu bezesných nocí.

http://www.karasova.eu/reference/prijemne-bydleni-v-domku-u-prahy/

upr_SAM_0106_1920x1080

Samotný návrh probíhal celkem tradičně (čti bez problémů). Vyhrála kombinace stříkaného bílého lesku ve vysokém lesku a pracovní desky z Technistonu – dekor Starlight Sand, který má béžový odstín a obsahuje v sobě drobné kousky zrcadel, díky kterým máte pocit, že se celá deska pořád třpytí.

Co tedy zapříčinilo mé problémy se spánkem?

Naštěstí to nemělo nic společného s návrhem, se kterým byli klienti velmi spokojení. Bohužel to byla samotná realizace této krásné zakázky, kdy jedna podivnost střídala druhou.

Po montáži kuchyňské linky byl chvíli klid. Teď už vím, že to bylo jen ticho před bouří. Cca dva měsíce poté se objevily první reklamace od klientů.

Zádovina horních skříněk v části nad dřezem prý chytá plíseň. Záhada všech záhad. Roztáčí se kolotoč přestřelek mezi truhláři a zedníky, kdy jedni házejí vinu na druhé. Přitom takto s odstupem času už není možné jednoznačně prokázat, čí je to vina, tudíž truhláři vyměňují zádovinu na své náklady.

Bohužel následuje další várka problémů – pro změnu na téma vadná dvířka od myčky. Uniká jimi pára, která stihla poničit nejen samotná dvířka od myčky, ale i všechna sousední dvířka. Další kolo dohadování, pro změnu mezi truhláři a techniky od Siemensu, kteří tvrdí, že krycí deska myčky je moc těžká. Po jejich výměně za nová odlehčená je opět problém s křivostí. Následně se zjišťuje, že dvířka byla celou dobu v normě. Touto dobou už byla dvířka od myčky vyměněna třikrát a okolní dvířka jsou už také nová.

Bohužel se do toho přidávají problémy s lakovnou, kde neuhlídají kvalitu a na všech dvířkách se najdou drobné povrchové vady. Takže pro veliký úspěch se všechna dvířka lakují znovu. :(

poškozený lak u dvířek myčky

poškozený lak u dvířek myčky

Hned vzápětí se naštěstí zjišťuje, že vadná byla celou dobu myčka, která se okamžitě nahrazuje za zcela nový kus.

Uznáním reklamace myčky se nám všem ulevilo a snad se tím i vysvětlila záhada unikající páry, která pravděpodobně narušila povrch zádoviny u horních skříněk nad myčkou. Ač se to zdá jako nemožné, tak jiné logické  vysvětlení nikoho nenapadlo.

Nakonec ještě pochvala truhlářům i „siemensákům“, že se k celé záležitosti postavili čelem a vzniklé vícepráce uhradili na své náklady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *