Obrázek

Malá ZOO v dětském pokoji

Neděli jsem strávila výrobou narozeninového dárku pro Adámka, který brzy oslaví 1 rok. :)

Dětský pokojíček byla poslední nevybavená místnost v bytě, který prošel kompletní rekonstrukcí (samozřejmě podle mého návrhu).

Mrňavý pokojíček je zařízen velice jednoduše, převážně „ikeáckými“ prvky.

Poslední tečkou mělo být ozvláštnění jedné stěny v pokoji. Vzhledem k tomu, že ze sériově vyráběných tapet a samolepek, jsme nic vhodného nevybrali a taky k faktu, že jsem děsně kreativní jedinec, bylo skoro jednomyslně odhlasováno, že budu malovat na zeď.

pozn. Já a klientka Martina jsme měly jasno, ale Tomáš (manžel klientky) se troufal drze zeptat, zda vlastně vůbec umím malovat… Myslím, že můj přísný pohled vše vyjasnil. :)

Barevné ladění obrázků se podřídilo již nakoupeným doplňkům ze série KUSINER – IKEA.

ikea_kusiner

Nábytek v pokoji je všechen jednoduchý v bílé barvě a doplňky jsou ze série IKEA KUSINER ve třech základních barvách – červená, modrá a zelená.

Zúročila jsem cca 10 let chození do „výtvarky“ a vymyslela si stylizovaná jednobarevná zvířátka. Chtěla jsem jednoduchý styl, aby byla výmalba výrazná, ale zároveň nezmenšovala pokoj a nestrhávala na sebe všechnu pozornost.

jak_sel_cas

Časosběrné foto – 1 hod – 3 hod – 9 hod

A po cca devíti hodinách práce (bez pauzy na oběd) bylo hotovo! :)

IMG_20150621_193146

Stěna v celé své parádě.

Hned v pondělí jsem do e-mailu dostala úplně skvělou fotku s textem: „Ještě jednou moc děkujeme, Adámek pořád chodí k těm ptákům a piští jako ptáček. Úžasný. Jsme moc spokojeni, jako vždy s tvojí prací.“

Áďa prozkoumávající svůj nový pokojík. Na slona si ještě netroufá, ale ptáky už má pod palcem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *