Čeřím vody na facebooku

RD_Uvaly_u_Prahy_detsky_pokoj_13Moje nejaktuálnější reference na dětský pokoj získala ocenění „reference týdne“ na webu nejremeslnici.cz.

Na facebookové stránce NejŘemeslníků si návrh začal žít svým vlastním životem. V tuto chvíli má reference přes 2.000 like, 240 sdílení a spóóóustu komentářů. :)

www.facebook.com/NejRemeslnici

Nejvíce vytýkány jsou pokojíčku dvě věci a já vám tady vysvětlím, že naprosto zbytečně. ;)

1. Nedostatek prostoru pro hraní

Uznávám, že z přiložených obrázků nebyl úplně zřetelný půdorys pokoje, takže ho vložím alespoň sem a připíši informaci, že volný prostor pod oknem má plochu přes dva metry čtvereční. A pro úplnost dodám, že další herní koutek má malá Klárka vyčleněný v obývacím pokoji. :)

Model

Půdorys dětského pokoje.

2. Neosobní studené barvy

barvy

Základní barevný koncept dětského pokoje.

Nedalo mi to a vyrobila jsem základní barevnou paletu pokoje. Celkový tón udává výrazná papírová tapeta použitá na dvou zdech. Na zemi je podlaha v imitaci exotického dřeva a proto jsem na nábytek vybrala svěží zelenou a neutrální bílou barvu. V kombinaci s tisícem pestrobarevných hraček, knížek a doplňků bych se rozhodně nebála, že bude pokoj působit studeně či neosobně.

Názor lidu :)

Jak je dobrým zvykem, ihned se vyrojil dav odborníků na problematiku dětských pokojů a začal rozdávat nevyžádané skvělé rady. Níže výběr „nejhodnotnějších“ komentářů (bez jakýchkoli úprav či zkrácení):

„Fuj.Do toho bych nedala ani psa natoz deti“ -> chtěla bych být pejsánek paní Katky ;)

„vyrobim lepsi a jeste za tretinovou cenu a kde je misto na hrani adt“ -> cena za návrh ani za realizaci není vůbec nikde zveřejněna :))

„To snad není pravda humus.“ -> není nad konstruktivní kritiku!

„Vypadá to jako kuchynská linka..“ -> a to jsme smazaly dřez i digestoř… chjo :/

a vítězný komentář: „KATASTROFA projek nikuda ne hodny“ -> bohužel není česky, takže se asi nikdy nedozvím obsah tohoto poselství :(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *